وال واشر IP65

وال واشر IP65

0تومان
کد محصول: WIP-16
موجودی در انبار

پهنای کم، تنوع ابعادی و قابلیت انتخاب زاویه پخش نور، وال واشر را به مناسب ترین و پرکاربردترین محصول جهت نورپردازی نمای ساختمان ها تبدیل کرده است.

گزینه های در دسترس

محصولات مرتبط

وال واشر ها مرسومترین محصول برای نورپردازی نمای ساختمان هستند. وال واشر ها در واقع پروژکتورهایی هستند که در طول های متغیر ساخته شده و به دلیل توزیع نور یکنواخت و برد نسبتا خوب (حدود 7 متر) برای رنگ آمیزی دیوار با نور یا روشن کردن نما به کار می روند.

با توجه به اینکه این المان  برای نورپردازی نما های خارجی کاربرد دارد باید از درجه ی حفاظتی مناسب در برابر رطوبت و گرد و غبار برخوردار باشد. والواشر های 220 ولت همگی دارای درجه ی حفاظتی IP65 بوده و در مقابل رطوبت (باران، شستشوی  نما) و گرد و غبار ایزوله هستند.

وال واشر IP65 تک رنگ در طولهای 12 سانتی متر، 25 سانتی متر، نیم متر و یک متر و در رنگهای سفید، آفتابی، نارنجی (Amber)، سبز، آبی، قرمز و بنفش قابل تولید هستند.

از دیگر ویژگی های قابل انتخاب وال واشر IP65، زاویه ی لنز آنهاست که به طور مستقیم در برد و یکنواختی توزیع نور تاثیر دارد. زاویه ی لنز میتواند بین خیلی بسته ( 15 درجه) تا خیلی باز (120 درجه) باشد.

والواشر ها برحسب سفارش ساخته می شوند.  بسته به نیاز برای یک طول خاص امکان تولید وجود دارد.

 حداقل سفارش 10 عدد می باشد.

مشخصات فنی
برد نور حدود ۷ متر
درجه حفاظتی IP65
ولتاژ ورودی 220 ولت
ویژگی های کلی
مناسب برای نورپردازی نمای ساختمان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی