وال واشر IP68

0تومان
کد محصول: WIP-16
موجودی در انبار

وال واشر IP 68 یا وال واشر استخری در مناطق با رطوبت بالا مانند شهرهای شرجی، فضاهای مرطوب مانند استخر و آبنما  پیشنهاد می شود.

به دلیل ولتاژ کاری 12 ولت خطر برق گرفتگی ندارد و امکان نفوذ آب درون آن غیر ممکن است.


گزینه های در دسترس

محصولات مرتبط

وال واشر در واقع پروژکتوری است که در طولهای متغیر ساخته شده و به دلیل توزیع نور یکنواخت و برد نسبتا خوب (حدود 7 متر) برای رنگ آمیزی دیواره با نور یا روشن کردن آن به کار می رود.

وال واشر IP 68 تک رنگ در طول های 12 سانتی متر، 25 سانتی متر، نیم متر و یک متر و از توان مصرفی 3 وات به بالا قابل تولید هستند. بسته به نیاز برای یک طول خاص می توان دو توان مختلف را سفارش داد.

رنگهای قابل ارائه در والواشرهای تک رنگ عبارتند از سفید، آفتابی، نارنجی (Amber)، سبز، آبی، قرمز و بنفش.

علاوه بر رنگ های ثابت، این والواشر به صورت RGB هم قابل سفارش است که رنگ آن RGB متغیر بوده و تقریبا می تواند تمامی طیف های رنگی‌ موجود را تولید کند.

از دیگر ویژگی های قابل انتخاب وال واشر، زاویه ی لنز آن است که به طور مستقیم در برد و یکنواختی توزیع نور تاثیر دارد. زاویه ی لنز می تواند بین خیلی بسته ( 15 درجه) تا خیلی باز (120 درجه) باشد.

با توجه به اینکه این وال واشر خاص برای نورپردازی در استخر ساخته شده است باید از بالاترین درجه های حفاظتی در برابر نفوذ آب برخوردار باشد. داخل این والواشر کاملا با رزین پر شده و هیچ فضای خالی در قسمتهای داخلی و متصل به برق وجود ندارد، در نتیجه درجه ی حفاظتی این محصول، بالاترین درجه ی ممکن، یعنی IP68 است. علیرغم این درجه ی حفاظتی بالا، برای ایمنی بالاتر، ولتاژ راه اندازی وال واشر استخری 12 ولت است تا حتی در صورت وقوع حوادث پیش بینی نشده، خطر برق گرفتگی ایجاد نشود.

این والواشر برای فضاهای خارجی نیز قابل استفاده است.

این محصول برحسب سفارش ساخته می شوند و حداقل سفارش برای تولید آنها 10 عدد است.

مشخصات فنی
برد نور حدود ۷ متر
درجه حفاظتی IP68
ولتاژ ورودی ۱۲ ولت
ویژگی های کلی
مناسب برای فضاهای مرطوب مانند استخر، آبنما و شهرهای شرجی - نورپردازی نما

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی